Roadmap v1.0

Roadmap v1.0

Eğitim faaliyeti 3-9 Ağustos 2018 tarihlerinde Eskişehir’de gerçekleştirilen projeye 10 ülkeden 34 kişi katılım gösterdi. Sivil toplum çalışmalarında aktif olan gençlik çalışanlarının katılımcı olarak yer aldığı projemiz eğitim faaliyetinde katılımcılar sivil toplumun girişimcilik alanındaki çalışmalarda verimliliklerini arttırabilmek için gereken kilit konular üzerine farklı çalışmalar ve eğitimler gerçekleştirildi.

Back to NGO Basics

Back to NGO Basics

Eğitim faaliyeti 30 Kasım – 6 Aralık 2017 tarihlerinde Eskişehir’de gerçekleştirilen projeye 10 ülkeden 33 kişi katılım gösterdi. Sivil toplum çalışmalarında aktif olan gençlik çalışanlarının katılımcı olarak yer aldığı projemiz eğitim faaliyetinde katılımcılar sivil toplum organizasyonlarının etkisini ve gücünü arttırmaya yönelik kilit konular üzerine farklı çalışmalar ve eğitimler gerçekleştirildi.

NGO Fundamentals

NGO Fundamentals

Eğitim faaliyeti 29 Kasım – 5 Aralık 2016 tarihlerinde Eskişehir’de gerçekleştirilen projeye 12 ülkeden 31 kişi katılım gösterdi. Sivil toplum çalışmalarında aktif olan gençlik çalışanlarının katılımcı olarak yer aldığı projemiz eğitim faaliyetinde katılımcılar sivil toplum organizasyonlarının etkisini ve gücünü arttırmaya yönelik kilit konular üzerine farklı çalışmalar ve eğitimler gerçekleştirildi.

O'Captain My Captain

O'Captain My Captain

Eğitim faaliyeti 26 Nisan – 2 Mayıs 2015 tarihlerinde Eskişehir’de gerçekleştirilen projeye 11 ülkeden 24 kişi katılım göstermiştir. Sivil toplum çalışmalarında aktif olan gençlik çalışanlarının katılımcı olarak yer aldığı projemiz temel anlamda Küresel Etik Değerler, Vizyonel Bakış ve Demokratikleşme alanlarında gençleri bilinçlendirmeyi ve kişilerin liderlik potansiyellerini keşfedip geliştirerek, önce kendilerine sonra bulundukları çevreye daha fazla etki etmelerini amaçlamaktadır.

Semi Fit

Semi Fit

Seminar for Intercultural Trainers

Dialogue Responses

Dialogue Responses

Euro-Mediterranean Intercultural Dialogue


Üyelik Önkaydı

328

×